Sarot Hastane

Sarot Hastane – Hakkında

Sarot Hastane Bolu İzzet Baysal Üniversitesi Hastane Kısmı Bağkur, SSK, Emekli Sandığı ve Özel Sigorta Kurumu Mensuplarına Ücretsiz Sağlık Hizmeti

sarottermal_saglik_hizmetiSarot Hastane, Sarot Termal Vadi günümüz Sosyal Sigorta fonlarıyla ilgili yapılan kanun değişikliği çerçevesinde Bağkur, SSK, Emekli Sandığı ve Özel sigorta kurumları mensupları veya emeklilerine sağlık merkezlerinde alınacak tedavileri ve her gelişlerinde yarım Check-Up hizmetini, bayanlar için mamografi hakkını ücretsiz verebilmektedir.

Hastane, Sarot Termal Vadi’ye gelen her bireyin tatil ihtiyacı dışında bir nevi sağlığını garanti altına almak için çalışmalar yapılmaktadır. Günümüzde değişen yaşam kalitesi gereği bireyler en az yılda bir kere Check-Up yaptırmalarının önemini anlamış bulunmaktadırlar. Tıpta en önemli tanımın erken tanı olduğu düşünüldüğünde, Sarot Termal Vadi sağlık merkezinin işletim mantığının önemi ortaya çıkmaktadır. Başta kanser olmak üzere bağışıklık sistemini ilgilendiren rahatsızlıklarda erken tanı oldukça önemlidir. Uzman hekimler, fizyoterapistler, diyetisyenler, estetisyenler eşliğinde yapılacak olan bu tedavilerle daha sağlıklı ve yaşam kalitesi daha üst sınırda yüksek günler geçireceksiniz.
Tatilinize başlarken yaptıracağınız Check-Up sayesinde eğer herhangi bir hastalığınız varsa bu hastalığın tedavisi amaçlı termal suyun kullanımı doktorunuz gözetiminde kür merkezlerinde gerçekleştirilmektedir. Eğer koruma amaçlı termal suyu kullanmanız gerekiyorsa tedaviler yine doktorlar eşliğinde bilinçli bir şekilde uygulanmaktadır.