GÖRAL TERMAL’E ÜCRETSİZ TANITIM TURLARI

Göral  Termal Devremülkleri’ni yerinde görmek isterseniz tanıtım turlarımıza katılabilirsiniz. İstanbul’dan düzenlenen turlarımız ile evinize yakın noktalardan sizleri alalım. Cumartesi ve Pazar günü ailenizle birlikte güzel bir gün geçirmek isterseniz bizleri arayın..

Tel : 0212 509 1771 | Cep 2 : 0543 343 0456

Yol ve Tesiste Yemek Şirketimize Aittir.

Kendi Aracı İle Gelmek İsteyenlerde Formu Doldursunlar. Aynı Şekilde Tesisteki İkramlarımız Ücretsizdir.

ÜCRETSİZ TURA KATILIM FORMU

Tanıtım Turu Organizasyonu

İstanbul’dan hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri ulaşım ve öğle yemeği masraflarının şirketimiz tarafından karşılandığı tamamıyla ücretsiz tanıtım ve satış organizasyonu vardır.

Araçlarımız sabah saat 08:00 ‘de Avcılardan hareket etmektedir. E5 güzergahı üzerindeki tüm duraklardan siz değerli misafirlerimizi karşılayabilmekteyiz. Saat 10:30 ‘da feribotla Yalova’ya geçiş sağlanacak ve en geç saat 12:00’de Göral Termal Tatil Köyü Devremülklerine varış gerçekleşecektir.

Bol oksijen ve muhteşem deniz manzarası eşliğinde bir öğle yemeğinden sonra kaplıca suları ve termal tesisle alakalı ayrıntılı bilgi alabilme imkanınız olacaktır.

Ve ayrıca, o gün mevcut olan, yerinde görüp beğendiğiniz dairelere bütçenize en uygun fiyatlara sahip olabilme fırsatı yakalayacaksınız.

İstanbul’a dönüş yolculuğu saat 17:00 ‘de başlayıp, en geç 20:00 ‘de sona erecektir .

Tanıtım organizasyonu hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizlere ulaşınız.

NOT: KENDİ ARACI İLE TATİL KÖYÜMÜZÜ ZİYARET ETMEK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZİN FORMU DOLDURARAK GELECEKLERİ GÜNÜ VE ARAÇ PLAKALARINI BİZLERE BİLDİRMESİ GEREKMEKTEDİR.

Add Widgets to this section in Wordpress Dashboard:

  1. Appearance > Widgets
  2. Add desired Widgets into
    Contact Sidebar (iPhone)