GORAL ARMUTLU TERMAL AKTIVITELER

TATİLİNİZİ RENKLENDİRECEK ALTERNATİFLER

Su ile gelen sağlık…

Göral Armutlu Termal tatil köyünde kişinin problemlerine göre her türlü ihtiyacını ve beklentilerini karşılayan, sağlığının daha iyiye gitmesi amacı ile kurulan SPA merkezi bulunmaktadır.

Masmaviyi keşfetmek için…

1943’ te dalgıçlık tarihinde bir devrim niteliğinde olan tüplü dalışlar başladı. Dalışlar zaman içinde sportif hobi kimliğine büründü. Göral Armutlu Termal tatil köyünde 8 yaş ve üzeri olan herkes bu hobisini gerçekleştirebilir.

Aradığınız takım oyunu…

Paintball tüm dünyada her yaş ve meslek grubundan geniş bir oyuncu kitlesine sahip popüler bir doğa sporudur. Paintball stres atıp eğlendirirken oyuncuların ortak çalışma ve becerilerini geliştiren, özgüven aşılayan bir etkinliktir.

Tam bir doğa sporu…

Avcılık, doğa ile iç içe olmayı seven, hayvanları katletmek amacı ile değil, doğal denge içerisindeki yapıyı bozmadan avlanma sanatıdır. Etrafımız ormanlarla çevrili olup her türden av hayvanının barındığı bir alandır. Avcılık geçmişten günümüze tutkuyla yapılan bir hobidir.

Mutluluğa dörtnala…

Binicilik, kısaca ata binme becerisidir. Binicilik sporu atalarımızdan gelen bir gelenek ve belki de genlerimizde var olan bu istek, şehir hayatının keşmekeşliğinden kurtulmanın, doğaya duyduğumuz özlemi biraz da olsa gidermenin, zevkli bir yoludur.

Balık tutmak bir tutkudur…

Balıkçılık hobi olmaktan çok bir yaşam biçimidir. Balık tutarken denizle iç içe olmak, kendini kaptırırcasına saatlerce karda – kışta beklemek, zorla yaptırılacak bir etkinlik olamaz. Balık tutmak kişiyi stresten arındırır.

Macera sevenlerin yeri…

Son yıllarda kentli hastalığı olarak bilinen stres ve depresyon yaygınlaştıkça, doğaya eğilimler daha da arttı. Herkesin kolaylıkla katılabileceği doğa yürüyüşleri sizi bekliyor.

Çocuklar bizim her şeyimiz…

Parti ve oyun evi çocuklarınızın özel günlerinde kutlamalar yapabilecekleri ve hoşça vakit geçirebilecekleri bir alandır. Parti evi anne babaların hayatını kolaylaştırır. Yavrularımız burada günün her saatinde iyi ve kaliteli vakit geçirip sosyalleşebilirler.

Göral Armutlu Termal, Türkiye’ nin en değerli kaplıca suyu ile şifa dağıtıyor.

Devremülk evleri ve sosyal tesislerdeki kaplıca suyunun sıcaklığı ortalama 38 – 40 derece arasındadır.

Göral Armutlu Termal Sosyal Tesislerinde üyelerin kullanabileceği açık ve kapalı yüzme havuzları, açık ve kapalı özel aile havuzları, Türk hamamı ve saunalar, SPA merkezleri, fitness salonları, termal jakuziler, aquapark, konferans, okuma ve sinema salonları ile mescit, çocuk parkları, ATV ve bisiklet alanları, spor kompleksleri, restoranlar ve alışveriş merkezleri ile plaj alanları bulunmaktadır.

Türkiye’de Bir İlk: Açık Özel Aile Havuzları

Türkiye’de bir ilk olarak aileniz ile girebileceğiniz açık özel aile havuzları Göral Armutlu Termal’ de…

Rezervasyonlu olarak kullanabileceğiniz bu havuzlar, kompleksteki diğer havuzlar gibi ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Ailece size özel olarak kullanabileceğiniz bu havuzlar da size özel güneşlenme mekânları oluşturulmuştur. Üstü açık ve kapalı olmak üzere misafirlerimize sunulmuş olan özel aile havuzlarında huzurlu ve mutlu bir tatilin keyfine varacaksınız.

Açık ve kapalı özel aile havuzları her bir kullanımda boşaltılıp temizlendikten sonra hijyenik olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Özel aile havuzları aynı zamanda balneoterapi tedavilerinde doktor kontrolünde kullanılacaktır. Derecesi kişiye ve terapiye özel olarak ayarlanan bu havuzları kullanırken sağlık bulacak ve stresten arınacaksınız.

Kar ve Havuz Keyfini Bir Arada Yaşadınız mı?

İçerdiği mineraller ile sağlık, gençlik ve güzellik iksiriniz olacak termal sulara Goral Armutlu Termal’ de ulaşmak çok kolay. 70°C’lik ısıya sahip olarak kaynaktan çıkan termal su, Goral Armutlu Termal’ de hem ısınmada kullanılmakta, hem de termal havuzlara verilmektedir…

Tüm tesisin jeotermal olarak ısıtılması gerek işletmede maddi avantaj sağlamakta ve gerekse de tüm havuzların sıcak su havuzu olarak kullanılmasını ve aynı zamanda kış şartlarında hava sıcaklığı düşükken bile açık havuzda havuz keyfi sağlamaktadır. Bünyesinde farklı boyutlarda havuzlar bulunduran Goral Armutlu Termal, bay ve bayanlar için ayrı bölümlerde havuzdan yararlanma şansı vermektedir.

Tüm havuzlara bağlantılı çocuk havuzları, çocuklarınızın güven içinde yüzmesine imkân tanırken olimpik ölçülerdeki aquapark havuz keyfinizi eğlenceye dönüştürüyor. Yaz ve kış şartları düşünülerek bloklar ve havuzlar arasında oluşturulan kapalı geçişler ile bir ilke imza atan Goral Armutlu Termal’ de sulardan yararlanabileceğiniz bir diğer alanda Türk hamamları ve saunalar. Bay ve bayanlar olmak üzere iki Türk hamamı, iki sauna, iki buhar odası bulunan Goral Armutlu Termal’ de canlandığınızı hissedecek, yeniden doğmuş  gibi olacaksınız.

Bağkur, SSK, Emekli Sandığı ve Özel Sigorta Kurumu Mensuplarına Ücretsiz Sağlık Hizmeti

Goral Armutlu Termal günümüz Sosyal Sigorta fonlarıyla ilgili yapılan kanun değişikliği çerçevesinde Bağkur, SSK, Emekli Sandığı ve Özel sigorta kurumları mensupları veya emeklilerine sağlık merkezlerinde alınacak tedavileri ve her gelişlerinde yarım Check-Up hizmetini ücretsiz verebilmektedir.

Goral Armutlu Termal’ e gelen her bireyin tatil ihtiyacı dışında bir nevi sağlığını garanti altına almak için çalışmalar yapılmaktadır. Günümüzde değişen yaşam kalitesi gereği bireyler en az yılda bir kere Check-Up yaptırmalarının önemini anlamış bulunmaktadırlar. Tıpta en önemli tanımın erken tanı olduğu düşünüldüğünde, Goral Armutlu Termal sağlık merkezinin işletim mantığının önemi ortaya çıkmaktadır. Başta kanser olmak üzere bağışıklık sistemini ilgilendiren  rahatsızlıklarda erken tanı oldukça önemlidir. Uzman hekimler, fizyoterapistler, diyetisyenler, estetisyenler eşliğinde yapılacak olan bu tedavilerle daha sağlıklı ve yaşam kalitesi daha üst sınırda yüksek günler geçireceksiniz.

Goral Armutlu Termal’ in Çocuk Dünyası…

Sağlığı ve huzuru aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen Goral Armutlu Termal’ in etkinlikleri arasında çocuk dünyası önemli unsurlardan biridir.

Tatilinizi geçirirken çocuklarınızı çocuk dünyasına emanet edebilirsiniz. Çocuk dünyasında çocuklar,  çeşitli yaş gruplarına ayrılmış, çocuk psikolojisinden ve eğitimden anlayan uzmanlar gözetiminde çeşitli kurslar ve eğitimlere katılabileceklerdir. 0 – 7 yaş arası kız ve erkek çocuklara uzman pedagoglar eşliğinde eğlenceli ortamlarda eğitimler verilmektedir.

Goral Armutlu Termal’ in sahip bulunduğu cep sineması ve eğlence merkezlerinde günümüzü daha keyifli hale getirebilir, alışveriş merkezlerinde alışveriş yapabilir, fast food ve restoranlarda Yalova’nın yerel yemeklerini tadabilir, kültür merkezinde şiir dinletileri ve dia gösterilerini takip edebilir, internet cafeyi kullanabilir veya tarih, doğa ve kültür gezilerine katılarak yeni yerler keşfedebilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Her Şey Goral Termal’ de…

Sağlıklı ve huzurlu bir tatil ilkesiyle yola çıkarak konuklarının tatil süresince yaşamını kolaylaştıracak her ayrıntıyı düşünen Goral Armutlu Termal, sizin için ihtiyacınız olan her şeye kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir yaşam alanı oluşturuyor.

Farklı zevklere hitap eden restoranları ile size yemek alternatifleri sunan Goral Armutlu Termal’ de, çocuklarınız kreşte yeni arkadaşlarıyla oyun oynarken size eğlence merkezlerinin kapılarını açıyor.

Mescidi ve ibadethane mekânları ile kültür merkezinde şiir dinletileri ve dia gösterileri takip edebilir, konferans salonunda düzenlenen seminerlere katılabilirsiniz. Her bloğun altındaki çamaşırhaneler ve tesis içi komşuluk ilişkilerinin gelişmesi ve dışarıdan gelen misafirlerin gün içerisinde ağırlanmasını amaçlayan lobiden faydalanabilirsiniz. 24 saat güvenlik hizmeti ile huzur ve güven veren Goral Armutlu Termal’ de hafta içi ailenizi bırakıp, hafta sonları ailenizin yanına gelebilirsiniz…