Sarot Disneyland

Sarot Disneyland – Hakkında

Sarottermal_disneyland

Sarot Disneyland, çocuklarınıza büyülü yeni bir dünyanın kapılarını açıyor..

Sarottermal_disneylan_agac2
Tatilinizi geçirirken çocuklarınızı Sarot’ un çocuk dünyasına emanet edebilirsiniz. Orman içerisinde oluşturulacak Disneyland parkında çocuklarınız yeni bir dünyayı keşfedecekler ve hayallerindeki dünyanın içerisinde tatillerini yaşıtlarıyla birlikte geçirecekler.
Disneyland haritası ile gezerken, ormanın derinliklerinde bir devin dünyasını keşfedecekler…
Devi uyurken görecek, devin kullandığı koltuğu hayretle keşfedecek ve yalnızca kitaplarda okuduğu masallar diyarına yolculuk yapacaklar. Çocuklarımız Disneyland’ da gezerken yıkık bir atölye keşfedecek, bu atölyenin içerisine girdiklerinde bir uzay mekiği görecekler. Bu uzay mekiğini simulite ortamda beş boyutlu olarak kullanacaklar.
Su oyunları dünyasında küçük gezi kabinlerinde Disneyland’ ın maceralı dünyasında gezinti yapabilecekler. Tamamen 6-15 yaş grubu çocuklara göre dizayn edilmiş bir şatoda çocuklara özel açık büfe çocuk menülerinden yararlanabilecekleri gibi yine aynı şato içerisinde bulunan tiyatro salonlarında animasyon gösterilerini seyredebilecekler.
En ufak ayrıntıya kadar çocuklara özel yapılan bu bölümlerde tuvaletlerden tutunda masa sandalyeye kadar tüm boyutlar çocuklara özel olacaktır.
Dileyen çocuklarınız onlar için dizayn edilmiş küçük masal odalarında, o masallarda yaşama imkanı bulacaklar. Su perisi, Pamuk prenses gibi masalları gerçek kıyafetlerle ve o masal kahramanlarının kullandığı her şeyi kullanarak yaşayabileceklerdir.
Çocuklarınız, dev boyutta akbaba ve yaşayan ejderhalar ile karşılaşacak ve o heyecanı hayatları boyu anlatacaklar.
Çocuklarınız Masal ağacı etrafında ağacın kendilerine masal anlatması keyfini yaşayacaklar.