Burj El Babas

Burj Al Babas Mudurnu Görselde yer alan villanın 160 m2’lik parseli satın alıp inşaat yapımını yatırımcı firma yerine anlaşmalı inşaat firmalarıyla çalışıp kişi kendisi de yapabilmektedir.

Resimde yer alan villa göreseli, satın alınacak 160 m2’lik parsellere sözleşmede belirlenen süreler içerisinde mimari, statik, dış cephe mimari ve peyzaj çizimlerine uygun olarak, parseli satın alan kişi tarafından yapılacak olan veya yatırımcı firmanın anlaşmalı olduğu inşaat firmasına yaptırılacak olan bina resmidir.

Yaptırılacak binaların dış cephelerinde hiçbir değişime izin verilmeyecektir. Parseli alan kişi binanın yapımı ile ilgili tüm ödemeleri yapacaktır. Binanın 3 sene içerisinde bitirilmesi mecburidir. Mimari çizimlere ve belirlenen sürelere uymayanların ödedikleri parsel bedeli kişilere geri ödenerek, yatırımcı firma tarafından geri alınacaktır.

 

Burj Al Babas Mudurnu Hem sağlığınızı hemde yaz-kış keyfinizi düşünüyorsanız bu teklife asla hayır demeyin!!!

Rüya gibi ama gerçek…

Burj Al Babas Mudurnu Her bir villanın inşa edileceği alan için 26 tane tapu olacaktır. Bu da ne demek arzu ederseniz ileri ki dönemlerde devremülk olarak villa satışını gerçekleştirip paranızı 3’e katlayabilirsiniz. Fiyat yatırımcılar için düşük tutulmaktadır ve bu yüzden fiyatlar katlanmadan kişilerin bu fırsatı değerlendirilmesi şiddetle tavsiye edilir.

Yaz-kış kullanıma hazır konumda olacak bu vilları ister yatırım, isterseniz de ikamet amaçlı kullanabilirsiniz. Kış mevsiminde en büyük ısınma kaynağımız olan doğalgaz (kış döneminde doğalgaz fiyatlarının oldukça yüksek olduğu herkes tarafından bilinir.) kullanımı yerine sıcak kaplıca suyu sayesinde bütün katların ısınması sağlanacak bu da kış sezonunda ciddi boyutlarda tasarruf sağlamanız anlamına gelecektir.

Buna ek olarak villa sahiplerinin kullanımı için oluşturulacak sosyal tesiste yer alacak aktivitelerden de ÜCRETSİZ faydalanılacaktır. Kesinlikle kaçırılmaması gerekilen bu fırsat için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Burj Al Babas Mudurnu Villalarının satışları yakın zamanda başladı ve büyük bir yatırım olarak adledilen bu projede sizlerde yer alabilirsiniz. Bu villalarda 7/24 kaplıca suyu bulunmaktadır. Yaz-kış kullanıma hazır olacak bu villaları kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Projenin detayları için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir proje hakkında bilgi alabilirsiniz.