Burj Al Babas Mudurnu

Gönderen:

Burj Al Babas Mudurnu Projesi satisa baslamistir. Detayli bilgi icin 0212 509 1771

Bolu’nun Mudurnu ilçesini cennetten bir köşeye çeviren Sarot Termal’de proje inşaatları tüm hızıyla sürüyor… Sarot Termal Vadi projesinin teslimatı gerçekleştikten sonra vakit kaybetmeden Sarot Termal Palace projesinin inşaatına başlayan Sarot Termal A.Ş. tüm kaplıca ve devremülk severlere yakın zamanda yeni iki projenin de haberini vermeye hazırlanıyor. Sarot Atlantis ve Burj El Babas adını alan bu projeler için yatırımcı ön kayıtlarının başladığı biliniyor.

Burj Al Babas, Mudurnu’da  bireysel villalardan oluşan ve yatırımcılarına yüksek karlarla kazançlar sunan bir termal proje olmasına karşın, Sarot Atlantis ise Sarot Termal A.Ş nin diğer projeleri gibi devremülk şeklinde satışa sunulan ve sarayları anımsatan ultra lüks yapıda bir projedir. Sarot Termal yapmış olduğu bu projeleri sayesinde daha şimdiden Türkiye’nin önde gelen devremülk ve kaplıca markası haline gelmiş durumda.

Bir önceki yazımız olan Sarot Atlantis başlıklı makalemizde devremülk, kaplıca ve sarot hakkında bilgiler verilmektedir.

1
  Bu Yazilarimizi Incelediniz mi ?